Hotel Tenis

Štýlový Hotel Tenis sa nachádza v kráľovskom meste Zvolen. Príjemné spojenie funkčného dizajnu a športovej elegancie si nájde svojich priaznivcov. Strategická poloha je skvelým odrazovým mostíkom pre výlety v okolí.

Hotel Tenis je súčasťou areálu CITY RESORT, ktorý sa nachádza vo Zvolene, v jednom z najstarších miest na Slovensku. Strategická poloha zabezpečuje výbornú dopravnú dostupnosť na hlavnom ťahu Bratislava – Zvolen – Košice. Ubytovanie je možné v 81 izbách s kapacitou 171 lôžok. Kongresové priestory sú bezbarierové a vybavené prezentačnou technikou. Kapacita kongresových sál je 10 až 440 osôb. Veľkorysý priestor na výstavy a workshopy poskytuje aj tenisová hala. Wellness centrum ponúka bazény, vírivku, 5 druhov sáun, hydroterapiu, relaxačnú miestnosť, masáže a zábalovú terapiu. Skvelú gastronómiu si hostia vychutnávajú v dvoch reštauráciách. Súčasťou priestorov je aj denný bar, zimná záhrada a záhradný altánok s grilom. Fajnšmekri ocenia cigar bar, kde je možnosť vychutnať si cigary a degustovať koňaky a rumy.

Areál hotela má mnohostranné využitie na športové aktivity. Nájdete tu 7 vonkajších tenisových dvorcov a 2 halové dvorce i 18 jamkové adventure golf ihrisko. Môžete si zahrať bowling, biliard, či šípky. Súčasťou areálu je RATES ARENA, v ktorej je fitness centrum, štúdia na skupinové cvičenia, bedminton, squash a športová hala s hľadiskom pre 500 osôb. V blízkosti je letný futbalový štadión využívaný na firemný teambuilding. V areáli sa nachádza aj zimná športová hala ICE ARENA, ktorá sa využíva celoročne na korčuľovanie a ostatné aktivity na ľade. Okolie je vhodné na turistiku ako aj cyklo-výlety do prírody, či okolitých obcí. Hotel Tenis je východiskovým bodom Zvolensko-Môťovských singletrailov, na ktorých si prídu na svoje aj náročnejší bikeri.

Ako sa k nám dostanete?

Informácie

Web www.hoteltenis.sk
Telefón +421 455 322 373, +421 915 988 811
Mail info@hoteltenis.sk