• STREDNÉ SLOVENSKO

  načerpajte silu v
  nedotknutej prírode

 • MÚZPAS

  8 kultúrnych zážitkov
  s 1 pasom

 • COFFEE TOUR

  zažite neformálne potulky
  po banskobystrických kaviarňach

 • FOOD TOUR

  spoznajte chute
  Banskej Bystrice

 • Relax a wellness

  doprajte si oddych a
  načerpajte nové sily

Víno a syry pod hviezdami

Ochutnajte s nami tie najkvalitnejšie vína a syry z rodinnej Farmy Hiadlovský v Slovenskej Ľupči a zažite nezabudnuteľné chvíle pod oblohou zasiatou hviezdami. Ochutnávka regionálny produktov je spojená s romantickým pozorovaním hviezd a zaujímavým výkladom astronómov z Hvezdárne v Banskej Bystrici.

Čarovné chvíle v objatí hviezdnej oblohy a opojenia výnimočnou chuťou regionálnych produktov. Jedinečný zážitok, v ktorom sa snúbia chvíle romantiky a tajov hviezdnej oblohy s ochutnávkou poctivých lokálnych výrobkov. Ochutnaj jedny z najkvalitnejších vín a syrov z rodinnej farmy Hiadlovských v Slovenskej Ľupči. Každý deň sa oddane venujú svojmu hospodárstvu a s láskou tvoria syry, ktorých chuť sa násobí a zreje. Zreje ako lahodné víno, ktoré počas ochutnávky doplní ich bohaté chute.

Korením tejto degustácie je samotná prítomnosť pod hviezdami obsypaným nebom. Pri pohľade naň častokrát hľadáme obrazy ukryté v súhvezdiach. Tie ti pomôže odhaliť a do sveta pozorovania hviezd a planét ťa zavedie astronóm, ktorého zaujímavý výklad bude dopĺňať tento magický večer.

Predajná cena: 49,50 EUR/osoba

Časový harmonogram:

1.3.2024
Odchod z BB16:30
Prehliadka farmy17:00
Večera18:00
Prednáška18:30
Pozorovanie hviezd19:00
Odchod z farmy20:00
Príchod do BB20:30

* v predajnej cene je zahrnuté: doprava z Banskej Bystrice (Kapitulská ulica) na Farmu Hiadlovský v Slovenskej Ľupči, prehliadka farmy, ochutnávka vín a syrov, pozorovanie hviezd.

Počet miest je obmedzený. Lístky si je potrebné rezervovať najneskôr 48 hodín vopred.

Ako sa k nám dostanete?

Informácie

Predpredaj lístkov už čoskoro
Dĺžka trvania prehliadky 4 hodiny
Cena vstupenky 49,50 €