• NAJ miesta v regióne

  doplňte si svoje zážitky o NAJ miesta regiónu
  a naplánujte si svoje výlety už dnes

 • Hontianska vínna cesta

  doprajte si ochutnávku vín a
  navštívte 26 vinárskych pivníc

 • Podujatia

  okúste Región Stredné
  Slovensko všetkými zmyslami

 • Relax a wellness

  doprajte si oddych a
  načerpajte nové sily

The Fleck Coffee Roasters

Kvalitná káva, profesionálny prístup a poctivé praženie. To všetko spája The Fleck Coffe Roasters.

V centre Banskej Bystrice nájdete kaviareň a pražiareň The Fleck Coffee Roasters. Pražiareň bola založená v roku 2019 Martinom Karabiňošom. Martin je majster Slovenska v kategórii Barista 2016 a 2017, vicemajster sveta v Aeropresse 2014. Pražiareň reprezentuje svetlý typ praženia, pri ktorom majitelia veria, že tak vynikne potenciál kávy. Okrem iného tak vyzdvihne prácu farmárov z danej krajiny, odrodu a spracovanie. Vďaka svojej chuti sa káva ktorú vo „Flecku“ nájdete stala obľúbenou súčasťou nielen Banskobystričanov. Vytvára dokonalý balans 3 základných chutí a to sladkosť, horkosť a aciditu – kyslosť.

V kaviarni si zákazníci môžu vybrať 3 druhy kávy z pražiarne The Fleck coffee roasters – dve kávy sa pripravujú formou espressa a jedna formou filtrovanej kávy. Samozrejmosťou sú čerstvé koláče, ktoré pozdvihnú dokonalý zážitok v spojení so šálkou kvalitnej kávy. Kávu si môžete zakúpiť aj priamo tu.

Prevádzka kaviarne je otvorená od pondelka do piatku od 7:30 do 18:00 a v sobotu a cez sviatky od 10:00 do 18:00.

The Fleck Coffee Roasters ponúka aj rozličné formy školení individálnou formou – jeden na jedného, kde vďaka profesionálnemu prístupu Martina Karabinoša osobne získate skvelé znalosti od základov baristiky, latte art – kreslenie mliečnou penou do espressa až po prípravu filtrovanej kávy.

Bližšie informácie získate na martin@thefleckcoffee.com alebo na +421 907 643 752.

Ďalšiu skvelú prevádzku a pražiareň v Banskej Bystrici nájdete aj tu – Mlsnacava

Ako sa k nám dostanete?