• Nočné prehliadky

  zažite prehliadky po mestách a
  kláštoroch zahalené rúškom noci

 • Začnite s vysťahovaním!

  nezmeškajte inscenované prehliadky na
  tému Slovenského národného povstania

 • Po stopách kostolíkov

  načerpajte pokoj v
  gotických kostoloch

 • COFFEE TOUR

  okúste neformálne potulky
  po banskobystrických kaviarňach

 • STREDNÉ SLOVENSKO

  načerpajte silu v
  nedotknutej prírode

 • MÚZPAS

  vyzbierajte si 8 kultúrnych
  zážitkov s 1 pasom

Residence Hotel & Club Donovaly****

RESIDENCE HOTEL & CLUB **** na Donovaloch sa vyznačuje svojimi prvotriednymi službami vo viacerých oblastiach. Výnimkou nie je Wellness centrum, založené na Ayurvéde, ktoré je tak dokonalým spojením harmónie tela a duše.

V srdci horského strediska Donovaly leží RESIDENCE HOTEL & CLUB ****. Hotel je známy svojimi jedinečnými službami pre rozmanité typy hostí. Oddych a pohodu tu nájdu rodiny s deťmi, páry, priatelia, ale aj obchodní partneri. Hotel myslí aj na najmenších, pre ktorých je pripravený najväčší detský kútik na Donovaloch. Počas sviatkov, veľkých akcií a voľných dní v roku sa o program detí starajú animátori.

Návštevníkom ponúka hotel kvalitný oddych a možnosť výberu rozličných masáží, sáun či procedúr. K ponuke patria Ayurvédske masáže, ktoré vychádzajú z tradičnej vedy o tele a duši. K dispozícii sú vysokokvalifikovaní odborníci a špecialisti z Indie v tejto oblasti. Okrem iného si vybrať môžete klasickú masáž alebo z veľkého množstva špeciálnych masáží ako čokoládová, kokosová, peelingová či masáže so zábalom. V ponuke sa nachádzajú aj kozmetické procedúry.

Gurmánske špeciality, izby a priestory ohodnotené najvyšším štandardom “baby friendly”, najväčšie kongresové miestnosti v okolí, ideálne priestory pre svadby a oslavy, toto je RESIDENCE HOTEL & CLUB **** – Hotel piatich zmyslov.

Odporúčame si masáže a kozmetické procedúry rezervovať a overiť dostupnosť pred príchodom na pobyt, prípadne aspoň deň vopred. V období mimosezóny sa maséri nenachádzajú na hoteli každý deň. Ďakujeme za pochopenie.

Ako sa k nám dostanete?

Informácie

Web www.residencehotel.eu
Rezervácie +421 917 432 511
Email reception@residencehotel.eu