PARK SNOW Donovaly

Jedno z najobľúbenejších lyžiarskych stredísk na Slovensku je zárukou výbornej lyžovačky a služieb v krásnom prostredí Donovalov.

Lyžiarske stredisko obklopené prírodou Nízkych Tatier a Veľkej Fatry patrí už roky medzi vyhľadávané miesta pre zimné radovánky.

Na kvalitne upravených zjazdovkách v dvoch areáloch – Nová hoľa a Záhradište si adrenalín doplnia všetci milovníci lyžovania a snowboardovania. Už tradične sa môžete spoľahnúť na večerné lyžovanie od 16:00 do 20.00, možnosť súkromnej rannej lyžovačky (fresh track) zakončenej horskými raňajkami, Après – ski party s DJ na Záhradišti či špeciálne snooc – ski aj pre nelyžiarov!

Na výber ponúka stredisko 19 zjazdových tratí rôznej obťažnosti, takže na svoje si prídu začiatočníci aj profesionálni lyžiari. Prvé kroky na lyžiach zdolajú tí najmenší v PATTY SKI Funpark s animačným programom pre deti a nespočetnými možnosťami zábavy, hier a súťaží. Freestyle skiing natrénujú odvážni lyžiari a snowboardisti v Rides park Donovaly – Zahradište. Ich zručnosti preverí viac ako 40 prekážok rozmiestnených po celom parku.

SEZÓNA 2023/2024 JE SPUSTENÁ!

Nezabudnite na NEKONEČNÚ SEZÓNKU, ktorú si môžete zakúpiť v PARK SNOW Donovaly. Vďaka nej si celý rok užijete neobmedzené lyžovanie v zime a jazdy lanovkou v lete, doplnené radom exkluzívnych zliav a výhod. 

Vo vybrané dni premáva z Banskej Bystrice do lyžiarskeho strediska aj SKIBUS z Banskej Bystrice.

Stredisko rovnako ponúka návštevníkom služby ako je  požičovňa lyžiarskeho výstroja, ubytovanie v hoteloch a penziónoch, wellness, množstvo gastroprevádzok, jazda na psích záprahoch, snowparagliding a korčuľovanie na umelej ľadovej ploche. Rovnako oblasť ponúka vynikajúce podmienky pre horskú turistiku.

Na Donovaloch si zašportujú aj vyznávači bežeckého lyžovania. K dispozícii majú na výber 5 rôznych trás, z toho 2 okruhy. Medzi obľúbené trasy patrí Donovaly – Šachtičky a okruhy Polianka a Močiare. Celková dĺžka pravidelne upravovaných bežeckých trás je viac ako 30 km!

Zdroj fotografií: FB PARK SNOW Donovaly

Ako sa k nám dostanete?

Informácie

Web www.parksnow.sk
Cenník www.parksnow.sk/zima/sk/cennik-skipasov
Facebook www.facebook.com/parksnowdonovaly
Infolinka 048 / 4199 881
SKIBUS Trasa Banská Bystrica – Donovaly, JANUÁR – MAREC 2024