Mestská hra Medená Bystrica

Zážitková mestská hra Medená Bystrica prináša mnoho zábavných úloh, získate nové zaujímavé informácie o Banskej Bystrici, a v prvom rade sa zabavíte so svojím tímom pri potulkách ulicami. Zábavno – náučnou formou spoznáte zákutia Medenej Banskej Bystrice.

Do rúk sa Vám dostali zápisky historika a bádateľa, ktorý sa dozvedel, že Thurzo pred odchodom ukryl na tajnom mieste v Banskej Bystrici tajomnú vzácnosť. Bádateľ sa rozhodol nájsť a zistiť čo to je. Svoje putovanie zašifroval do svojich zápiskov. Teraz máte možnosť putovať po stopách nášho bádateľa a nájsť Thurzovo tajomstvo ukryté niekde v Banskej Bystrici. Hra je určená každému, kto chce spoznať Banskú Bystricu aj z iného uhla. Náročnosťou je vhodná pre úplných začiatočníkov, ale aj pre ľudí, ktorí už majú skúsenosť s hraním mestských, či únikových hier. Zabavia sa rodiny s deťmi aj partie. Trasa mestskej hry sa nachádza na Námestí SNP a v blízkom okolí. Na štarte v Informačnom centre v Radnici Vás uvedieme do deja našej hry, dostanete zápisník bystrického bádateľa a historika spolu s bádateľskou kapsou kde nájdete všetky potrebné pomôcky na riešenie úloh. Na trase postupne plníte úlohy, ktorých riešenie vám vždy povie kam treba pokračovať. Ak nastane situácia, že si s úlohou neviete dať rady, máte k dispozícii tzv. žolíka.

Neváhajte nás kontaktovať v prípade otázok, nových návrhov či podnetov. 

Ak by ste si chceli zahrať hru aj mimo otváracích hodín Informačného centra na Radnici, informujte sa vopred na medenabystrica@gmail.com

Ako sa k nám dostanete?

Informácie

HRA MOMENTÁLNE NIE JE V PREDAJI
Počet hráčov 2 – 5 osôb
Náročnosť ľahká
Dĺžka trasy cca 4,7 km
Čas hrania 3 – 3,5 hodiny
Predajné miesto Informačné centrum, Námestie SNP 1 (Radnica), Banská Bystrica
Predajná cena 29€
Objednávky a dostupnosť +421 48 415 50 85, ic@banskabystrica.sk