Hotel & Spa Resort Kaskady

Pobyt v Hotel & Spa Resort Kaskady znamená s radosťou si užívať každý jeden okamih. Oddýchnuť si. Načerpať sily. Nájsť inšpiráciu. Nechajte sa fascinovať prírodou, pokojom, dobrodružstvom či dobrou kuchyňou.

Pri známom kúpeľnom meste Sliač, v srdci Slovenska, v krásnom prírodnom prostredí sa nachádza rozsiahly Hotel & Spa Resort Kaskady. Termálna voda plná minerálov čistená šetrným spôsobom, je bohatstvom rezortu s výbornou polohou. Pôsobí na regeneráciu celého tela, predovšetkým pohybového aparátu. Hotel okrem bohatej ponuky wellness procedúr poskytuje aj kongresové služby na vysokej úrovni. Devízami hotela je kapacita 200 lôžok, 10 luxusných moderných izieb, tenisové kurty, bowling, detské ihrisko a detský klub, Adventure golf v areáli hotela, široká ponuka moderných jedál v hotelovej reštaurácii a tradičných pokrmov v Original Restaurant & Wine Bar, vysokokvalifikovaný personál, či široký výber lyžiarskych stredísk a krásne historické centrá banských miest v okolí.

V rezorte zažijete počas vášho pobytu pocit pohody, ústretovosti a pohostinnosti. Okrem komfortných izieb sa môžete tešiť aj na priestranné suity. V areáli hotela nájdete aj vilky, kde vám bude dopriaty dostatok súkromia. Personál hotela pre vás po celý rok vymýšľa lákavé pobytové balíky: rodinné pobyty s deťmi, wellness pobyty, pobyty pre seniorov. Hotel Kaskady je rodinný hotel – hotel pre všetky generácie.

Viac informácií o hoteli, ako aj možnosť rezervácie pobytu nájdete na www.hotelkaskady.sk.

Ako sa k nám dostanete?

Informácie

Počet hviezdičiek ubytovacieho zariadenia 4
Web www.hotelkaskady.sk
Telefón +421 – 45 – 5300000, 5300012
Mail rezervacie@hotelkaskady.sk