• E-bike región

  užite si jeseň v regióne
  na 250 km značených cyklotrás

 • Podujatia

  okúste Región Stredné
  Slovensko všetkými zmyslami

 • Barborská cesta

  zdolajte najdlhšiu náučno-poznávaciu
  trasu na Slovensku

 • Relax a wellness

  doprajte si oddych a
  načerpajte nové sily

Hotel Galileo

Luxusný hotel v srdci Donovalov s príjemnou atmosférou.

Hotel Galileo**** sa nachádza v horskej rekreačnej oblasti Donovaly, v pohorí Nízkych Tatier. Vďaka svojej výbornej dostupnej polohe tak predstavuje ideálne ubytovanie počas zimných či letných dovoleniek na horách. Hotel ponúka svojim návštevníkom 26 luxusne zariadených dvojlôžkových izieb s manželskou posteľou. Ubytovanie pod Galileovými štyrmi hviezdami spĺňa vysoký európsky štandard. Okrem toho sú k dispozícii aj 2 apartmány.

Pýšiť sa Hotel Galileo**** môže aj reštauráciou, ktorá dosiahla v rebríčku  Trendu a Gurmán Award vysoké hodnotenie a je považovaná za najlepšie miesto, aké na Donovaloch v oblasti gastronómie nájdete. K reštaurácii patrí aj samostatná vinotéka, ktorá návštevníkom ulahodí výnimočným výberom z množstva druhov, predovšetkým slovenských vín. Náročnejší klienti určite ocenia aj koňakový salónik, ktorý dodá pobytu v hoteli šmrnc luxusu.

Súčasťou hotela je aj hotelové wellness, ktoré zahŕňa niekoľko druhov sáun, jacuzzi, solárium, studený potok či klima komoru. Samozrejmosťou sú rôzne druhy masáží a aj možnosť procedúr pre deti. To všetko pri krásnom výhľade na panorámu Donovál a lyžiarsky svah Záhradište. Viac o wellnesse hotela sa dozviete tu.

Ako sa k nám dostanete?