• STREDNÉ SLOVENSKO

  načerpajte silu v
  nedotknutej prírode

 • MÚZPAS

  8 kultúrnych zážitkov
  s 1 pasom

 • COFFEE TOUR

  zažite neformálne potulky
  po banskobystrických kaviarňach

 • FOOD TOUR

  spoznajte chute
  Banskej Bystrice

 • Relax a wellness

  doprajte si oddych a
  načerpajte nové sily

Hotel Galileo

Luxusný hotel v srdci Donovalov s príjemnou atmosférou.

Hotel Galileo **** sa nachádza v horskej rekreačnej oblasti Donovaly, v pohorí Nízkych Tatier. Vďaka svojej výbornej dostupnej polohe tak predstavuje ideálne ubytovanie počas zimných či letných dovoleniek na horách. Hotel ponúka svojim návštevníkom 26 luxusne zariadených dvojlôžkových izieb s manželskou posteľou. Ubytovanie pod Galileovými štyrmi hviezdami spĺňa vysoký európsky štandard. Okrem toho sú k dispozícii aj 2 apartmány.

Pýšiť sa Hotel Galileo **** môže aj reštauráciou, ktorá dosiahla v rebríčku  Trendu a Gurmán Award vysoké hodnotenie a je považovaná za najlepšie miesto, aké na Donovaloch v oblasti gastronómie nájdete. K reštaurácii patrí aj samostatná vinotéka, ktorá návštevníkom ulahodí výnimočným výberom z množstva druhov, predovšetkým slovenských vín. Náročnejší klienti určite ocenia aj koňakový salónik, ktorý dodá pobytu v hoteli šmrnc luxusu.

Súčasťou hotela je aj hotelové wellness, ktoré zahŕňa niekoľko druhov sáun, jacuzzi, solárium, studený potok či klima komoru. Samozrejmosťou sú rôzne druhy masáží a aj možnosť procedúr pre deti. To všetko pri krásnom výhľade na panorámu Donovál a lyžiarsky svah Záhradište. Viac o wellnesse hotela sa dozviete tu.

Ďalšie možnosti ubytovania v regióne nájdete tu.

Ako sa k nám dostanete?