• Hontianska vínna cesta

  ochutnajte najlepšie vína, ktoré
  ponúka región Hont

 • STREDNÉ SLOVENSKO

  načerpajte silu v
  nedotknutej prírode

 • MÚZPAS

  8 kultúrnych zážitkov
  s 1 pasom

 • COFFEE TOUR

  zažite neformálne potulky
  po banskobystrických kaviarňach

 • FOOD TOUR

  spoznajte chute
  Banskej Bystrice

 • Relax a wellness

  doprajte si oddych a
  načerpajte nové sily

Food Tour Banská Bystrica

Spoznajte chute Banskej Bystrice.

V dnešnej dobe sa cestovanie stalo oveľa viac než len presunom z miesta na miesto. Je to o objavovaní kultúr, histórie a najmä o chuťových zážitkoch. Práve v tom spočíva kúzlo Food Tour – jedinečnej prehliadky, ktorá Vám umožní spoznať dušu a charakter Banskej Bystrice, cez jej gastronomické poklady.

Kedy a kde? 

Túto jedinečnú gastronomickú prehliadku môžete zažiť každý druhý týždeň, vždy vo štvrtok. Food Tour strieda poobedné (14:00) a večerné (18:00) prehliadky, aby sa prispôsobila vašim preferenciám.

Trvanie zážitku odhadujeme na tri hodiny. Prečo? Pretože chceme, aby ste si každú chvíľu užili naplno. Nie je to iba o rýchlom ochutnaní pokrmov, ale o hĺbke, ktorú zážitok ponúka. Náš program Vám dáva dostatočný čas na prechádzky medzi zastávkami, na nasávanie atmosféry mesta a na zhliadnutie každého detailu.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Čo na Vás čaká?

3 zastávky

1. Zastávka U Kemov – Začneme v históriou nasiaknutom dome, kde si vychutnáte víno spolu s mäsovými a syrovými nárezmi.
2. Zastávka Davaj Het – Obnovíme tradície s langošmi v dvoch variantách, sprevádzanými remeselným pivom.
3. Zastávka Červený rak – Preskúmame pivárenskú históriu s remeselným pivom a neodolateľnými cibuľovými krúžkami so syrom, ktoré vám priblížia zaujímavé príbehy minulosti.

Food Tour je viac než len jednorazový zážitok. Je to návrat k minulosti a príbehom, ktoré tvoria základy gastronomickej scény Banskej Bystrice. Každý z Vás si odnesie nielen chuťové spomienky, ale aj hlbšie pochopenie miestnych tradícií a zvykov.

Zakúpenie lístka

Vstupenku je možné zakúpiť našom rezervačnom portáli. Cena jednej vstupenky je 29€/osoba. Maximálna kapacita zážitku je 10 osôb. Preto neváhajte a rezervujte si svoje miesto ešte dnes! ☺

Ako sa k nám dostanete?

Informácie

Dĺžka trvania 3 hodiny
Cena vstupenky 29 €
Kapacita zážitku Minimálny počet osôb 4, maximálny počet osôb je 10.