• Hontianska vínna cesta

  ochutnajte najlepšie vína, ktoré
  ponúka región Hont

 • Zabudnuté remeslá na Zvolenskom zámku

 • COFFEE TOUR

  zažite neformálne potulky
  po banskobystrických kaviarňach

 • STREDNÉ SLOVENSKO

  načerpajte silu v
  nedotknutej prírode

 • FOOD TOUR

  spoznajte chute
  Banskej Bystrice

 • MÚZPAS

  8 kultúrnych zážitkov
  s 1 pasom

Barovňa Čarovňa

Miesto, kde sa stretáva kvalitný čaj a výberová káva.

Ak ste nadšencom čaju a kávy, určite ste už počuli o jedinečnom koncepte, ktorým je Barovňa Čarovňa. Tento moderný brewbar spojuje zážitok z kvalitného čaju a výnimočnej kávy. Vytvára tak priestor, kde si môžete vychutnať to najlepšie z oboch svetov. Za vznikom tohto úžasného miesta stojí Čarovňa – bystrické centrum čaju, ktoré sa venuje svetu čaju už od roku 2000.

V Barovni Čarovňa nájdete široký výber kvalitného čaju, ktorý dodáva práve spomínaná Čarovňa. Mimo tradičných čajových špecialít tu môžete ochutnať osviežujúce ľadové čaje s Barovňa penou a nápadité matcha nápoje. Matcha predstavuje jemne mletý zelený čaj, ktorý zaujme svojou výnimočnou chuťou a vôňou. A to nie je všetko – nechýba možnosť si dopriať šálku espressa alebo si vychutnať kávu na rôzne spôsoby.

Túžba dozvedieť sa viac.

Jedným z hlavných konceptov Barovne Čarovne je aj poskytovanie vzdelávania. Centrum Čarovňa sa totiž nezameriava len na predaj čaju, ale aj na šírenie odborných znalostí o čaji a jeho príprave. Preto sú tu pravidelne organizované školenia pre personál reštaurácií a kaviarní, ako aj pre verejnosť.

Ak si chcete užiť atmosféru Barovne Čarovne, môžete si vybrať z viacerých zážitkov. Počas teplých letných dní môžete relaxovať pri vodnej fajke na priestrannom dvore, priamo na námestí. Ale aj počas zimných mesiacov môžete zážitok v Barovni prežiť naplno. Môžete sa zúčastniť rôznych čajových ochutnávok a cuppingov, kde budete mať príležitosť objaviť nové chute a vône.

V Barovni Čarovňa nájdete aj showroom, kde si môžete prezrieť a zakúpiť rôzne čajové a kávové príslušenstvo. Tento priestor slúži aj ako výkladná skriňa pre eshop carovna.sk, kde si môžete objednať svoje obľúbené čaje a doplnky pohodlne online.

Takže ak túžite po skutočnom zážitku z kvalitného čaju a výberovej kávy, Barovňa Čarovňa je miestom, kde sa všetko toto spája. Nech už ste milovník čaju, kávy alebo jednoducho chcete objaviť nové chute, toto miesto vám určite poskytne nezabudnuteľný zážitok. Skvelá atmosféra, odbornosť a chuť objavovať nové dimenzie v chuti vás čakajú v tomto úžasnom brewbare.

Ako sa k nám dostanete?