• Stredoveké stany

  autentický stredoveký zážitok
  pre celú rodinu

 • Začnite s vysťahovaním!

  nezmeškajte inscenované prehliadky na
  tému Slovenského národného povstania

 • COFFEE TOUR

  zažite neformálne potulky
  po banskobystrických kaviarňach

 • STREDNÉ SLOVENSKO

  načerpajte silu v
  nedotknutej prírode

 • MÚZPAS

  vyzbieraj si 8 kultúrnych
  zážitkov s 1 pasom

Loading Events

« All Events

 • This event has passed.

Niké Majstrovstvá Slovenska v malom futbale

20 júna - 23 júna

Majstrovstvá Slovenska sa v roku 2024 opäť uskutočnia v Banskej Bystrici. Uskutočnia sa počas predposledného júnového víkendu 20. – 23. júna. Titul v hlavnej kategórii z minulého roka budú obhajovať hráči Banco Casino Senec, v kategórii 40+ hráči Túlavých citrónov Nitra, ženský titul majsteriek Slovenska budú obhajovať hráčky Spartak Myjava. Na programe sú taktiež Detské MSR v malom futbale, ktoré sa budú hrať v štyroch kategóriách.

Majstrovstvá Slovenska v malom futbale sa uskutočnia tento rok opäť v Banskej Bystrici na Mestskom mládežníckom štadióne v mestskej časti Radvaň od 20. do 23. júna.

Turnaj v hlavnej kategórii mužov sa bude hrať počas dvoch dní, teda soboty a nedele 22. a 23. júna.

Súčasťou Niké Majstrovstiev Slovenska v malom futbale bude taktiež kategória 40+, ktorá sa uskutoční už tradične v nedeľu a to 23.6.2024.

Kategória 40+ sa odohrá formou otvoreného turnaja, preto je možné, aby sa nahlásil akýkoľvek tím, avšak počet miesteniek je limitovaný počtom 24 tímov.

Aj tento rok bude otvorená aj kategória pre ženy. Tá bude otvorená pre 12 tímov. Kategória žien odohrá svoj program počas štvrtka 20. júna 2024 od 17:00.

Súčasťou maratónu malého futbalu v Banskej Bystrici budú aj Detské MSR v malom futbale, ktoré sa uskutočnia v piatok 21. júna. Bojovať v ňom budú žiaci v kategóriách U9, U11, U14 a U16. Počas piatka 21. júna sa taktiež odohrá finálový deň Stredoškolskej ligy.

Súčasťou bohatého programu v Banskej Bystrici budú aj semifinálové a finálové zápasy SZMF Superligy U23. Vo štvrtok 20. júna spoznáme mužstvo, ktoré sa stane majstrom SZMF Superligy U23.

Venue

Mestský mládežnícky štadión Kráľová