• Hontianska vínna cesta

  ochutnajte najlepšie vína, ktoré
  ponúka región Hont

 • Zabudnuté remeslá na Zvolenskom zámku

 • COFFEE TOUR

  zažite neformálne potulky
  po banskobystrických kaviarňach

 • STREDNÉ SLOVENSKO

  načerpajte silu v
  nedotknutej prírode

 • FOOD TOUR

  spoznajte chute
  Banskej Bystrice

 • MÚZPAS

  8 kultúrnych zážitkov
  s 1 pasom

Loading Events

« All Events

 • This event has passed.

McComb feat. Griglák & Valihora w special guest Ali Caldwell

9. decembra 2017 @ 20:00 - 22:00

Americké hviezdy a úžasní hudobníci Martin Valihora a Juraj Griglák

 

 

 

Zážitkom tohto večera bude už len spoločné stretnutie úžasných multiinštrumentalistov. Na pódiu sa stretnú Martin ValihoraAli CaldwellFrank McComb a Juraj Griglák. Výnimočnú symbiózu priamo v priestoroch nášho hotela vytvoria v decembrovú sobotu ozajstní „páni“ (a dáma) muzikanti a interpreti.

Čas: 9. decembra 2017 o 20:00 hod.
Miesto: Spoločenská sála Palas Atena Grande
Poplatok za účasť na tomto úžasnom podujatí pre neubytovaných hostí je 36 € / 49 € VIP.
Viac informácií o podujatí a vstupenkách na mmoncolova@hotelkaskady.sk alebo 0905 265 650. Tešíme sa na Vás!

Ak sa Martin Valihora – náš výnimočný – svetový bubeník, ale aj znalec džezu, soulu, blues a producent – vráti z amerického kontinentu, vždy donesie výbornú hudbu, presnejšie výborných hudobníkov. Teraz sa mu to znovu podarilo a tak si budeme môcť vypočuť chuťovku: Upokojujúci hlas súčasnej R & B / soulovej muziky, ktorá je plná inšpirujúcej nostalgie v podaní Ali Caldwell. Jej tlmený černošský hlas ako stvorený na zimný, predvianočný večer je len zdanlivo jemný a senzitívny, zároveň má v sebe vzrušenie a dynamiku. Kritici o nej píšu: „Ali prináša emocionálne výkyvy, ktoré vás zdvihnú, otáčajú okolo seba, pevne vás postavia na nohy – a potom to znovu zopakujú s ľahkosťou…

Nezávislá speváčka a skladateľka Ali a americký hudobník a spevák Frank McComb sa „dohovoria“ jazykom soulu, džezu i blues. Frankov virtuózny spev a hra na klavíri z neho spravili veľmi žiadaného multiinštrumen­talistu, ale aj obľúbeného šoumena na soulovej, jazzovej a R&B scéne.

Ak teda Martin Valihora organizuje koncert, je to absolútna záruka kvality. „Môj domov je Slovensko a druhý domov je Amerika. Tam veľmi cítim seba a nielen v hudbe. Mám rád tú atmosféru, mám rád tú krajinu..“ tvrdí Martin. Na decembrový koncert pozval špičkových interpretov, partnermi na pódiu im však bude nielen on samotný, ale aj Juraj Griglák, ktorý roky patrí medzi slovenskú basgitarovú špičku. A spoluprácu s týmto talentovaným muzikantom vyhľadávajú aj svetoví džezmani.

Takže ak Vás táto ponuka zaujala neváhajte. Lístky sa míňajú.
Rezervujte si pobyt Advent Wellness & Spa v termíne od 8. do 10. decembra na rezervacie@hotelkaskady.sk a užite si tento krásny večer.
Informácie o vstupenkách pre neubytovaných hostí na mmoncolova@hotelkaskady.sk.

Details

Date:
9. decembra 2017
Time:
20:00 - 22:00
Event Category:
Website:
http://hotelkaskady.sk/blog/60/adventny-koncert

Venue

Hotel Kaskády
Letecká 19
Sliač,96231Slovenská republika
View Venue Website