• Hontianska vínna cesta

  ochutnajte najlepšie vína, ktoré
  ponúka región Hont

 • STREDNÉ SLOVENSKO

  načerpajte silu v
  nedotknutej prírode

 • MÚZPAS

  8 kultúrnych zážitkov
  s 1 pasom

 • COFFEE TOUR

  zažite neformálne potulky
  po banskobystrických kaviarňach

 • FOOD TOUR

  spoznajte chute
  Banskej Bystrice

 • Relax a wellness

  doprajte si oddych a
  načerpajte nové sily

Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

 • Táto udalosť už prebehla.

Helena 60 let na scéně v Banskej Bystrici

25 mája @ 19:00 - 22:00

Helena Vondráčková a jej sprievodná kapela Charlie Band vyrážajú na koncertné turné HELENA 60 let na scéně. Ako exkluzívny hosť sa predstaví Tomáš Slavíček – tanečník, choreograf a predovšetkým niekoľkonásobný majster sveta v stepe. S Helenou Vondráčkovou spolupracuje od roku 2009. V repertoári majú množstvo spoločných stepárskych čísel, ktoré majú vždy obrovský úspech.

Koncert je prenášaný na LED stenu a doplnený unikátnou videoprojekciou. Vypočuť si môžete nielen osvedčené hity, ako je Dlouhá noc, Sladké mámení, Dvě malá křídla tu nejsou, Ja půjdu dál alebo Vzhůru k výškám, ktoré sa medzi fanúšikmi stále tešia veľkej obľube, piesne zo 70. a z 80. rokov v nových aranžmánoch, ale tiež novinky z posledného štúdiového albumu Tvrdohlavá. Na hudobnej scéne pôsobí Helena Vondráčková od roku 1964.

Doteraz vydala viac ako 90 LP a CD a celosvetovo predala 20 miliónov hudobných nosičov. Je nositeľkou mnohých domácich i medzinárodných ocenení. Účinkovala vo viacerých úspešných muzikálových projektoch, stvárnila niekoľko rolí vo filmoch, rozprávkach a seriáloch. Pravidelne vystupuje nielen doma, ale aj v zahraničí, najmä v Poľsku a Nemecku.

V priebehu svojej kariéry naspievala viac ako 1700 piesní a stále natáča nové. Príďte sa pozrieť na jedinečnú LIVE šou a užiť si dlhú noc s legendou českej a slovenskej populárnej hudby, medzinárodne najúspešnejšou českou speváčkou.

 

Podrobnosti

Dátum:
25 mája
Čas:
19:00 - 22:00
Udalosť Kategória:

Miesto udalosti

Športová hala Dukla, Cesta na štadión 28
Banská Bystrica,+ Google Map