• Hontianska vínna cesta

  ochutnajte najlepšie vína, ktoré
  ponúka región Hont

 • Zabudnuté remeslá na Zvolenskom zámku

 • COFFEE TOUR

  zažite neformálne potulky
  po banskobystrických kaviarňach

 • STREDNÉ SLOVENSKO

  načerpajte silu v
  nedotknutej prírode

 • FOOD TOUR

  spoznajte chute
  Banskej Bystrice

 • MÚZPAS

  8 kultúrnych zážitkov
  s 1 pasom

Loading Events

« All Events

 • This event has passed.

Halloween na zámku Vígľaš

1. novembra 2018 - 4. novembra 2018

Na Zámku Vígľaš vás čaká gróf Drakula i profesionálni lovci duchov

Ak sa už báť, tak nech to stojí zato. Kde inde ako na ozajstnom zámku si môže strašenia chtivý návštevník poriadne užiť sviatok Halloween? Pridajte sa aj vy! S celou rodinou si vychutnáte predĺžený víkend,  od štvrtka 1. do nedele 4. novembra 2018, ako spolutvorcovia halloweenskeho príbehu na Zámku Vígľaš. Teší sa na vás gróf Drakula i profesionálni lovci duchov, nebude chýbať ani halloweenska party v maskách.

 Riaditeľ Zámockého hotela The Grand Vígľaš Tomáš Sokologorský k tomu poznamenáva: ,,Strašidlá, duchovia, zvláštne postavičky. Sú ozajstní, či atrapy? Pavučiny, svetlá sviečok, strašidelné zvuky…Kde inde, ako na zámku, vieme vyčarovať tú správnu halloweensku atmosféru? Dracula, tajomné pátranie, či nočné dobrodružstvo v lese. Chcete vedieť, ako to nakoniec dopadne? Tak príďte, pretože to vy budete tvorcami halloweenskeho príbehu na Zámku Vígľaš. Počas pobytu sa môžete tešiť na: ohňovú show, tajomného grófa Draculu, dobrodružné pátranie, netradičnú večernú prehliadku zámku, halloweensku party v maskách, kúzelníka, magický deň s kartárkami a vešticami plný rituálov, nočný lov duchov s profesionálnymi lovcami duchov (aktivita určená pre osoby nad 18 rokov).“

Dodáva, že pobytový balík Halloween na zámku zahŕňa aktivity, ktoré na seba nadväzujú a preto nie je možná rezervácia tohto pobytu na menej ako 3 noci (1.-4.novembra). V cene balíka od 229 eur za osobu na 3 noci je ďalej zahrnuté: príjemné ubytovanie v historických izbách, raňajky a večere podávané formou bufetových stolov, 2 hodinový vstup do wellness počas každého dňa pobytu, welcome drink, darček na izbe, wifi a parkovanie. Počas celého pobytu sa konajú tematické aktivity pre deti i dospelých s animátormi (vyrezávanie tekvíc, šarkaniáda).

Ak vám haloweensky termín nevyhovuje, môžete si vychutnať súkromné bátie sa počas celého roka. V celoročnej ponuke hotela The Grand Vígľaš je Draculov pobyt. V cene balíka od 249 eur na osobu a 2  noci je zahrnuté: ubytovanie v Draculovom apartmáne, raňajky a večere podávané formou bohatých bufetových stolov (alebo aj večera s 3 chodovým menu), k tomu je 1-krát Draculova krvavá večera, 2 hodinový vstup do wellness počas každého dna pobytu, nočná strašidelná prehliadka zámku, únik z komnaty hrôzy, Draculova masáž, fľaša Draculovej krvi na izbe, welcome drink, darček na izbe.

V ponuke hotela sú okrem Draculovho aj ďalšie celoročné pobytové balíky (Zámocký, Romantický, Wellness). Pri všetkých je možné využiť na viac nocí jednotný doplatok 59 eur za osobu a noc. Doplatok zahŕňa ubytovanie, polpenziu a vstup do wellness. Ceny uvedené na vizuáloch platia pri ubytovaní v izbe classic. Za ubytovanie v izbe vyššieho štandardu účtujú doplatok. Doplatok za zviera je 15 eur za noc. Hotel má špeciálne na tieto účely vyčlenených niekoľko Superior izieb). Ubytovanie a strava zdarma je pre deti do 5,99 rokov bez nároku na lôžko. Strava pre deti od 6 do 11,99 rokov sa účtuje vo výške 50% z ceny pre dospelú osobu.

Viac informácií je na www.grandviglas.com

Rezervácie: 045 5245795-96, recepcia@grandviglas.com

Details

Start:
1. novembra 2018
End:
4. novembra 2018
Event Category:
Website:
www.grandviglas.com

Venue

Hotel The Grand Vígľaš ****
Vígľaš 602
Vígľaš,96202Slovenská republika
View Venue Website