• Hontianska vínna cesta

  ochutnajte najlepšie vína, ktoré
  ponúka región Hont

 • STREDNÉ SLOVENSKO

  načerpajte silu v
  nedotknutej prírode

 • MÚZPAS

  8 kultúrnych zážitkov
  s 1 pasom

 • COFFEE TOUR

  zažite neformálne potulky
  po banskobystrických kaviarňach

 • FOOD TOUR

  spoznajte chute
  Banskej Bystrice

 • Relax a wellness

  doprajte si oddych a
  načerpajte nové sily

Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

 • Táto udalosť už prebehla.

Festival maskotov na Donovaloch

31. augusta 2019

Na Donovaloch sa uskutoční už 6. ročník letného festivalu maskotov

Už tradične sa ku koncu letných prázdnin môžu deti tešiť na veľmi populárnu akciu v známom rekreačnom stredisku neďaleko Banskej Bystrice na Donovaloch. V sobotu 31. augusta 2019 sa tu uskutoční  už 6. ročník letného festivalu maskotov s bohatým sprievodným programom pre najmenších návštevníkov.

Program festivalu bude prebiehať v areáli údolnej stanice lanovky na Novú hoľu a adrenalínového centra FunArény Donovaly pri Husky bare v dopoludňajších hodinách medzi  10 a 12 hodinou. Deti sa budú mať možnosť stretnúť so svojimi rozprávkovými hrdinami, ktorých doteraz videli len v knižkách či na televíznej obrazovke. Spolu sa predstaví 20 maskotov, detičky si zatancujú na minidiskotéke s Mimoňom, Kubkom a Maťkom, Včielkou Majou a Vilkom, Patom a Matom, Mášou a ďalšími. Celá akcia bude ukončená spoločným fotením maskotov s deťmi a ich rodičmi.

„Veľmi nás teší, že sa nám v spolupráci s Agentúrou PRO-STAFF, oblastnou organizáciou cestovného ruchu Stredné Slovensko  a letným adrenalínovým centrom FunAréna Donovaly opäť po roku podarilo toto podujatie už po šiestykrát organizovať práve v našom stredisku na Donovaloch, ktoré sa už niekoľko sezón profiluje ako stredisko s celoročnou ponukou na oddych a relax práve  pre rodiny s deťmi.“, informoval marketingový manažér PARK SNOW Donovaly Miroslav Dobrota.

Posledný augustový víkend bude na Donovaloch patriť deťom, po festivale maskotov bude rozlúčka s letnými prázdninami pokračovať na Hoteli Šport s Tárajkom a Popletajkou.

 

Podrobnosti

Dátum:
31. augusta 2019
Udalosť Kategória:

Miesto udalosti

Donovaly
Slovenská republika