• SKIBUSY aj tento rok!

  odvezte sa ekonomicky do lyžiarskych stredísk
  na Donovaly, Šachtičky a Skalku

 • COFFEE TOUR

  zaži neformálne potulky
  po banskobystrických kaviarňach

 • FOOD TOUR

  spoznajte chute
  Banskej Bystrice

 • Bežecké lyžovanie

  navštívte raj
  bežeckého lyžovania

 • Lyžovanie

  odštartujte lyžiarsku sezónu v
  regióne Stredné Slovensko

 • Relax a wellness

  doprajte si oddych a
  načerpajte nové sily

Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

 • Táto udalosť už prebehla.

Deň otvorených dverí Banskobystrického pivovaru

14. septembra 2019 @ 11:00

VSTÚPTE AJ VY DO 1. PIVNEJ TRIEDY A POZRITE SI, AKO SA VARÍ VEĽKÉ PIVO V MALOM PIVOVARE

Srdečne pozývame všetkých priaznivcov výnimočného slovenského piva URPINER na 13. ročník Dňa otvorených dverí Banskobystrického pivovaru.

Spoločnosť Banskobystrický pivovar, a. s. otvorí v sobotu, dňa 14. 9. 2019 od 11.00 hod brány pivovaru pre všetkých svojich priaznivcov a širokú verejnosť. Milovníci, priatelia a fanúšikovia výnimočného slovenského piva URPINER tak môžu nielen spoznať históriu výroby piva v Banskej Bystrici, ale aj nazrieť do zákulisia pivovaru a zoznámiť sa s celým procesom výroby najoceňovanejšieho slovenského piva.

Sprievodcom pestrého programu bude opäť moderátor ANDREJ WALLNER. Na pódiu sa v rámci hudobného programu predstavia skupiny: ADAM ĎURICA, GLADIÁTOR, folklórny súbor URPÍN a country skupina VODOPÁD. Okrem obľúbených exkurzií po pivovare, čaká milovníkov piva URPINER aj množstvo ďalších sprievodných atrakcií ako sú vystúpenie sokoliarov, streľba laserom, ukážky prác hasičov, polície a iné prekvapenia. Na svoje si určite prídu všetky vekové kategórie. Pre dospelých návštevníkov sú pripravené súťaže v pití piva na čas a v držaní krígľa, pre deti zas trampolína, skákací hrad či jazda na koníkoch. Samozrejme, nebudú chýbať gurmánske špeciality a jedinečné osvieženie v podobe zlatistého moku – piva URPINER. Pivo sa bude čapovať priamo z pivovaru a okrem obľúbených klasických pív si tento rok môžu návštevníci pochutnať aj na NOVINKÁCH – za studena chmelenej svetlej IPL 13ke a limitovanej unikátnej edícii 10ky URPÍN 89! Nebudú chýbať ani čapované pivné špeciály: EXCLUSIVE 16ka a EXTRA CHMELENÁ 14ka. Návštevníci si budú môcť zakúpiť aj rôzne pivné darčeky.

Vstup na podujatie Deň otvorených dverí Banskobystrického pivovaru je zadarmo.

Len v tento deň sa bude pivo URPINER v pivovare predávať za výnimočne priaznivé ceny: klasická 10ka za 0,50€/0,5l, prémiová 12ka za 1,00€/0,5l a špeciály od 1,50€/0,5l. Navyše, prvých 3000 návštevníkov dostane nápoj zadarmo (novinku URPÍN 89! alebo nealkoholický nápoj BB KOLA). Milovníci výnimočného piva, skvelej nálady a pravej pivnej pohody sa skutočne majú na čo tešiť.

PROGRAM (hudobný):

ADAM ĎURICA, GLADIÁTOR, univerzitný folklórny súbor URPÍN a country skupina VODOPÁD

PROGRAM (sprievodný):

EXKURZIE PO PIVOVARE, PIVNÉ SÚŤAŽE, SOKOLIARI, UKÁŽKY PRÁCE HASIČOV, ZBORU VÄZENSKEJ A JUSTIČNEJ STRÁŽE, JAZDA NA KONÍKOCH, TRAMPOLÍNA, ZBERATELIA PIVNÝCH SUVENÍROV, STREĽBA LASEROM A MNOŽSTVO ĎALŠÍCH PREKVAPENÍ

Viac informácií nájdete na Facebooku TU.

ADRESA:
Areál Banskobystrického pivovaru, Sládkovičova 37, Banská Bystrica, 14. 9. 2019, 11.00 – 18.00

Podrobnosti

Dátum:
14. septembra 2019
Čas:
11:00
Udalosť Kategória: