• Nočné prehliadky

  zažite prehliadky po mestách a
  kláštoroch zahalené rúškom noci

 • Začnite s vysťahovaním!

  nezmeškajte inscenované prehliadky na
  tému Slovenského národného povstania

 • Po stopách kostolíkov

  načerpajte pokoj v
  gotických kostoloch

 • COFFEE TOUR

  okúste neformálne potulky
  po banskobystrických kaviarňach

 • STREDNÉ SLOVENSKO

  načerpajte silu v
  nedotknutej prírode

 • MÚZPAS

  vyzbierajte si 8 kultúrnych
  zážitkov s 1 pasom

Nekonečná „sezónka“ nie len na lyžovačku

Nekonečná „sezónka“ nie len na lyžovačku

Priprav sa na NEKONEČNÚ „SEZÓNKU“

Chladnejšie novembrové dni sú predzvesťou blížiacej sa zimy. Si pripravený na novú zimnú sezónu? Nevieš sa dočkať menčestrových zjazdoviek na Novej holi alebo Záhradišti?

Neváhaj a klikni na webshop Park SNOW a zaisti si nekonečne veľa možností a zážitkov s nekončenou sezónkou! Áno, nekonečnou, pretože s koncom zimnej sezóny nekončí jej platnosť! So sezónkou budeš môcť odteraz využívať lanovku na Novú hoľu aj počas celej letnej sezóny 2022!

A to nie je všetko, s nekonečnou sezónkou Park SNOW môžeš lyžovať takmer nekonečne dlho na dennom aj večernom lyžovaní na Záhradišti a to úplne každý deň bez obmedzenia a výluk, od prvého do posledného dňa zimnej sezóny, hoci aj 12 hodín denne. Nekonečne veľa zábavy si užijú aj najmenší návštevníci v jednom z najväčších detských funparkov v strednej Európe. Vstup do funparku na všetky posuvné pásy a vlek je už zahrnutý v cene sezónky.

Park SNOW si svojich zákazníkov veľmi váži, a preto majiteľov nekonečnej sezónky za ich lojalitu odmení pri každej návšteve v ich reštauračných zariadeniach na Záhradišti a Novej holi. S nekonečnou sezónkou získaš 10% zľavu z výšky konzumného v Chate pod Magurou, bistre Záhradište a nových prevádzkach rýchleho občerstvenia pri oboch údolných staniciach lanoviek.

Tak ako, ešte stále váhaš? Neváhaj, k sezónke dostávaš ako po minulé roky aj kartu PARK SNOW Card. Všetkým držiteľom nekonečnej sezónky Park SNOW garantuje vrátenie plnej sumy v peňazí v prípade, ak by stredisko kvôli nariadeným opatreniam nemohlo byť v sezóne 2021/2022 otvorené, príp. garantuje majiteľom sezónnych skipasov prednostné právo využitia dopravných zariadení v prípade prevádzky dopravných zariadení pri obmedzenej kapacite.

Nekonečne veľa možností, zážitkov a dobrodružstiev zažijete s nekonečnou sezónkou počas celého roka len v PARKu SNOW Donovaly! A to všetko len za 199€ pre každého, kto si zakúpi nekonečnú sezónku v predpredaji do 22. decembra 2021 v webshope alebo v strediskových pokladniach.

DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE:
Majitelia Nekonečnej sezónky zakúpenej na zrušenú zimnú sezónu 2020/2021 cez náš e-shop na vlastnú čipovú kartu, NEMUSIA chodiť opätovne do pokladní strediska, skipasy im budú automaticky aktivované na lyžiarsku sezónu 2021/2022 prvých prechodom cez turniket na lanovke na Záhradišti alebo na Novej holi. Tí, ktorí si sezónne skipasy zakúpili priamo v stredisku, alebo si online zakúpené lístky boli osobne vyzdvihnúť na pokladni, si ich môžu dať predĺžiť pri prvej návšteve strediska v novej lyžiarskej sezóne na pokladniach, príp. v kancelárii správy strediska pri údolnej stanici lanovky na Novú hoľu.

* platnosť sezónneho skipasu je od prvého dňa lyžiarskej sezóny 2021/2022 do 1.11.2022. Skipas je neprenosný, môže ho využívať len osoba, na ktorej meno je vystavený. Pri každom prechode cez turniket je overovaná identita zákazníka fotokontrolou.